محصولات » خانواده
راهنمای کامل بارداری هفته به هفته
ناشر: ارائه نورالهدی
تعداد صفحه: 436
قطع: وزیری
نوع جلد: سلفون
تاریخ نشر: 1394
نوبت چاپ: دوم
محل نشر: تهران
شمارگان: 500
نام نویسنده: 2/618
زبان کتاب: فارسی

خلاصه کتاب:

هر فصل این کتاب به یکی از هفته‌های دوران بارداری اختصاص دارد و هر هفته با یک چک لیست کنترل مناسب و عملی آغاز می‌شود، اطلاعات جنینی را در مورد چگونگی رشد کودک و ویژگی‌های جسمی او و تغییراتی که در اندام شما صورت می‌گیرد در اختیار شما قرار می‌دهد. این بخش را به عنوان دوره فشرده بارداری در این مرحله در نظر بگیرید. شما می‌توانید از آن برای مطرح کردن و مرور مسائل با همسر خود، آرزوهایی که برای کودک خود دارید، تجدید دیدار با افراد مورد علاقه و دوستان یا مشکلات بدنی خود استفاده نمایید. در اینجا شما به نکاتی برمی‌خورید که باید به عنوان یک بخش مرجع آن را در نظر بگیرید و ببینید باید در این هفته چه کارهایی انجام دهید.

بعد از دوره فشرده، بحث‌هایی را که در هر هفته اهمیت بیشتری دارند به طور مفصل مرور خواهیدکرد که از جمله ویژگی‌های دوران بارداری است. در این بخش، مسائلی را می‌خوانید که احتمالاً باید با پزشک یا مامای خود در میان بگذارید؛ مسائلی که باید در مورد مراقبت‌های قبل از زایمان رعایت نمایید. این کار به شما فرصت می‌دهد تا هم گزینه‌های خود را بررسی کنید و هم ایده‌هایی را منتقل می‌کند که بهترین تصمیم را در مورد خود و خانواده‌تان اتخاذ نمایید.

در هر فصل، توصیه‌های مادر شور مادرشدن را در مورد گذراندن بهتر این دوره و پس از آن مطالعه خواهید کرد که مطالب آن از مدل‌های دوران بارداری‌ گرفته شده است تا دوران شیردهی سالم، راحت و امنی داشته باشید. به آخرین و بهترین لباس‌های دوران بارداری، لباس‌های کودک، لباس‌های دوران شیردهی نیز نظری خواهید انداخت.

بعضی فصل‌ها، یک لحظه به یادماندنی را هم مطرح کرده‌اند. گفته‌ها از خانم‌هایی است که قبل از شما این دوران‌ را گذرانده‌اند و تجربه‌های خود را برای شما بازگو کرده‌اند.

ممکن است بگویید که دوران بارداری تماماً در مورد جنبه‌های زیبای پرورش کودک و شگفتی بسیار آن است اما در این دوران مشکلاتی هم وجود دارد. این مشکلات می‌توانند تجربه‌ای ترسناک برای خانم باردار و خانواده او باشند و به این دلیل، هر فصل شامل بخش تفکر مثبت (داخل کادر) است. منظور آن است که به شما اطمینان دهد که میلیون‌ها خانم قبل از شما این دوران را گذرانده‌اند و شما هم آن را خواهید گذراند و باید آماده باشید تا یک کودک زیبا را به زندگی خود وارد کنید. کوشش کنید تا این افکار مثبت را در زندگی روزمره خود وارد کنید چون می‌توانند شما را به آرامش برسانند. هر هفته می‌توانید آن تفکر مثبت را بنویسید و در جایی مانند آینه منزل خود بچسبانید تا هر روز آن را ببنید. این تفکرات مثبت را هر روز با صدای بلند و شمرده برای خود تکرار کنید تا تأثیر خود را بگذارند.

نظرات (0)
درج نظــر
نام: ایمیل:
متن نظر:


ثبت