محصولات » خانواده
ازدواج مکتب انسان سازی
ناشر: ارائه نورالهدی
تعداد صفحه: 638
قطع: وزیری
نوع جلد: سلفون
تاریخ نشر: 1394
نوبت چاپ: اول
محل نشر: قم
شمارگان: 5000
نام نویسنده: 297/485
زبان کتاب: فارسی

خلاصه کتاب:


آنچه یک زن و مرد مسلمان باید بداند

 

ازدواج یکی از امور مهم زندگی انسان است که اسلام و پیامبر اکرم هم به آن تأکید ویژه‌ای دارند .

از همین رو شهید دکتر سید رضا پاک‌ نژاد در رساله دکترای خود ضمن پرداختن به بسیاری مطالب ، به این امر توجه ویژه‌ داشته و حدود یک پنجم از مجلدات چاپ شده آن را به موضوع ازدواج و مسائل قبل و پس از آن معطوف داشته است .

عناوینی چون خواستگاری، البته، ازدواج و زفاف ، بهداشت و تربیت نسل ، همسریابی و روش‌ های زن داری و شوهرداری از آن جمله‌ اند . ضمن اینکه مسائل دیگری چون تنظیم خانواده و حتی سقط جنین هم مورد توجه اعمال فشاری بوده است.

لازم به ذکر است که کلیه موضوعات ذکر شده در دوره کامل ۱۵ جلدی به نام اولین دانشگاه و آخرین پیامبر و در جلدهای ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ آن دوره به چاپ رسیده است .

اما کتاب حاضر که با عنوان ازدواج مکتب انسان سازی « شامل سه جلد کتاب ازدواج – ازدواج از عقد تا زفاف – ازدواج و تولد است » قبلاً به چاپ رسیده بود و در سال‌های اخیر از نعمت تجدید چاپ محدود بود که اکنون با ویراستاری و حروف‌چینی جدید در قطع وزیری و با کیفیت مناسب‌ در دسترس علاقه‌ مندان قرار گرفته است.

هرچند طی این که سال‌ها درخواست‌های بسیار زیادیدرباره چاپ این کتاب وجود داشت اما به خاطر اینکه اولویت بر چاپ مجموعه کامل ۱۵ جلدی « اولین دانشگاه و آخرین پیامبر » قرار گرفته بود، لذا اکنون پس از ورود دوره کامل به بازار، شاهد حضور این کتاب در بازار نشر هستیم و در تلاشیم تا سایر عناوین و موضوعات دوری کامل مانند « مسائل تغذیه ، تاریخ تحلیلی اسلام ، فلسفه روزه و …. » را به صورت واحد و جداگانه در اختیار علاقه‌مندان قرار دهیم .

نظرات (0)
درج نظــر
نام: ایمیل:
متن نظر:


ثبت