شرایط و قوانین استفاده ازخدمات فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی :

بازدید کننده گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهتر از فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی به دقت ملاحظه بفرمایید. ورود کاربران به وب‏ سایت فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏ های تشویقی، بسته های پیشنهادی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و خدمات فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی از سوی کاربر است.

مشتری یا بازدید کننده : مشتری یا بازدید کننده به شخصی گفته می شود که با عضویت در بخش کاربری در فرم ثبت نام مشخصات خود را وارد کرده است، و به ثبت سفارش و خرید کتاب یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی اقدام نماید. به خریداران عزیز و مشتریان گرامی توصیه میشود هنگام ثبت سفارش جهت خرید کتاب نهایت دقت را در ورود اطلاعات شخصی علی الخصوص آدرس و کدپستی را لحاظ بفرمایند چرا که عینا آدرسی که شما در اختیار ما قرار می دهید ما آن را در اختیار اداره پست جهت رساندن کتاب گذاشته و پس از سفارش کالا و ارسال هیچ گونه اقدام اصلاحی میسر نمی باشد.

خسارت محصول سفارش شده : فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدیدر بسته بندی کتاب سفارش شدو تحویل آن به اداره پست نهایت دقت را داردا تلاش خود را در آن جهت معطوف میدارد که سفارش‏ ها بدون آسیب به دست مشتریان خود برسد. با توجه به اعلام بارنامه مرسوله درج در سبد خرید به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده اداره پست میباشد

قوانین عمومی:

کلیه تعاملات و معاملات فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی در این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. و شما بازدید کننده گرامی توافق می‏ کنید که استفاده شما از سایت به معنی پذیرش این قوانین میباشد استروز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای میباشد و کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی و اقدام می ‏شوند. وب سایت فروشگاه اینترنتی کتاب قم به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان خرید محصولات خود را از اطریق وب سایت را فراهم آورده است. کلیه سفارش ‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل، در دست اقدام قرار خواهند گرفت.

تکریم بازدید کنندگان : فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی اطلاعات خصوصی کاربران و مشتریانی که از سایت خرید می نمایند را محافظت نموده . و نهایت دقت را در نگهداری این اطلاعات می نماید. فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی متعهد می‏ شود در حد توان و با استفاده از نیروی متبحر از اطلاعات مشریان حفاظت نموده و در این راستا، نرم افزارهایی که برای این امر لازم میباشد را تقویت نموده. در حقیقت این سایت به دنبال مشتری مداری و به تبع آن ترویج کتابخوانی در سطح جامعه هست و به جرات میتوان گفت اکتسابات مالی در قدمهای بعدی انتظارات متولیان این مجموعه می باشد ولی با وجود این، در صورتی که موجودی کتاب در انبار این فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی به پایان رسیده باشد و این شرکت تعاونی از این کتاب به تعداد درخواست موجود نداشته باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش ‏در سایت ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی محفوظ است در این صورت با توافق به عمل آمده فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی به جای کالای تمام شده با توافق خریدار کتاب دیگری را پیشنهاد جهت خرید نماید. فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش ‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش ‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش ‏گیری، پردازش و ارسال می ‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی محفوظ است. نحوه ارتباط با خریداران از فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی هنگامی که مشتری از سایت ما کتاب و یا محصولات فرهنگی را سفارش می دهد و خرید می نماید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می‏ کند این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏ شود و در صورتی که خرید شما در سایت مرحله به مرحله بوده و فرآیند خرید به درستی صورت گرفته باشد، شما میپذیرید که اپراتورهای فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی نیز از طریق ایمیل و یا سرویس پیام کوتاه و یا تماس تلفنی مستقیم به درخواست شما پاسخ دهد.