انتخاب کتاب

با توچه به حجم بالای کتاب ها و نوسانات قیمت بازار نشر، قیمت کتاب های فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی ممکن است به روز نباشد. در صورت کاهش یا افزایش قیمت این موضوع به مشتری اعلام می شود.

در صورت چاپ تمام بودن کتاب و یا غیرقابل تهیه بودن کتاب ها برای سایت کتابسرای نورالهدی، وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد. اگر یک یا چند عنوان از کتاب های سفارش داده شده قابل تهیه نباشد و مابقی تهیه شده باشد، نورالهدی کتاب های موجود در بازار را برای مشتری ارسال خواهد کرد.

در صورتیکه کتاب های سفارش داده شده موجود نبود، طی تماس با مشتری و اطلاع به ایشان، پس از دریافت شماره کارت، وجه برای مشتری واریز می شود.

اگر هنگام مراجعه مأمور پست در محل حضور نداشته باشید، طبق قوانین پست دوباره به شما مراجعه خواهند کرد. اگر باز هم حضور نداشته باشید رسیدی با ذکر شماره و تاریخ مراجعه در محل قرار می‌دهند تا با استفاده از آن به اداره پست مراجعه کرده و بسته را تحویل بگیرد. اگر ظرف مدت مشخص مراجعه نفرمایید بسته به فرستنده که فروشگاه اینترنتی کتابسرای نورالهدی است مرجوع می‌شود. همچنین ممکن است به دلیل صحیح نبودن یا کامل نبودن آدرس، اشتباه بودن کد پستی و یا عدم شناسایی آدرس توسط مأمور پست، بسته مرجوع شود. در این حالت با شما تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهیم. برای ارسال مجدد بسته لازم است هزینه پست را دوباره واریز فرمایید.

این مجموعه این اطمینان خاطر را به خریداران عزیز میدهند که تمامی سعی آنها بر این مطلب استوار است کلیه کتابها و منشورات در صحت و درست بودن شکل فیزیکی در اختیار خریدار گیرد . و در صورت بروز مشکل در حمل و نقل کتابسرای نورالهدی ، مشتریان خود را تنها نخواهد گذاشت

هزینه بسته بندی پنج هزارتومان به هر سفارش اضافه می شود.

شما میتوانید به آدرس قم خیابان آیت الله مرعشی نجفی(ارم)پاساژ قدس طبقه 2 پلاک283 مراجعه نمایید.

نحوه خرید

خیر – فروش کتاب شامل پرداخت مالیات مطابق بند 5 ماده 12 قانون مالیات بر ارزش افزوده، از این قانون مستثنی می باشد .

می توان به دو روش زیر از سایت (کتابسرای نورالهدی) خرید کرد ، پرداخت از طریق سایت و آنلاین و واریز وجه به صورت کارت به کارت پرداخت از طریق سایت (آنلاین)

پرداخت آنلاین از طریق پایانه بانک ملت انجام می‌شود. هنگام ثبت سفارش می‌توانید با انتخاب درگاه بانک ملت و در دست داشتن اطلاعات کارت خود، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در صورت تأیید پرداخت سفارش فاکتور گردیده و به شما نمایش داده می شود که با کد سفارش قابل پیگیری از سایت می باشد.

اگر امکان پرداخت از طریق سایت برایتان ممکن نبود، می‌توانید وجه سفارش (شامل هزینه کتاب، هزینه پست و بسته بندی) را به شماره کارت 0000-0000-0000-0000 بانک ملت به نام شعبان علیزاده پرداخت نمایید. پس از پرداخت، نام محصول بعلاوه تصویر فیش واریزی خود را از طریق فضای مجازی (ایتا یا واتساپ) به شماره موبایل 09122531760 ارسال کنید. پس از تأیید پرداخت، فاکتور سفارش‌تان صادر شده و فرایند خرید انجام می شود.

در موارد استثنایی به دلیل اشکال در سیستم پایانه پرداخت، ارتباط بین سرور بانک ملت و سرور سایت کتاب قم و یا دیگر حالت‌های پیش‌بینی نشده امکان کسر وجه از حساب شما و عدم تأیید پرداخت وجود دارد. در حالت عادی پایانه‌های پرداخت بانک این گونه تراکنش‌ها را به صورت خودکار مسترد کرده و وجه ظرف مدت چند دقیقه یا حداکثر چند روز به حساب بانکی شما متسرد می‌گردد. اگر با گذشت 72 ساعت از زمان تراکنش وجه به حساب‌تان برنگشت موضوع را با ذکر شماره سفارش، تاریخ و ساعت تراکنش و 4 رقم آخر کارت تان از طریق تماس تلفنی با شماره 37848166-025 یا 09122531760اطلاع دهید. وضعیت تراکنش از طریق بانک پیگیری شده و در صورت پرداخت صحیح، سفارش‌تان تأیید می‌گردد. اگر پرداخت تأیید نشد، موضوع را از طریق بانک ملت پیگیری فرمایید.

با توجه به نوسانات قیمت کتاب ، ملاک قیمت گذاری کتاب ها، قیمت اعلام شده از طرف ناشر میباشد که غالبا در سایت های مربوطه قابل ملاحظه میباشد دقت کنید بسیار از ناشر ها فقط به صورت سیستمی تغییر قیمت داده اند و قیمت درج شده در کتاب را تغییر نداده اند